Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAvrupa At Atıkları

At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu

At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu
At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu

Büyük resim :  At Tezgahları İçin Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır, Çevre Dostu

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse stable
Sertifika: ISO9001
Model numarası: At Ahırı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 adet
Ambalaj bilgileri: toplu olarak
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Batı Birliği, D / P
Yetenek temini: 50 / Ay
Detaylı ürün tanımı
Marka adı: Eco-friendly Carbonized Bamboo Board for Horse Stalls Horse Stable Uygulama: At Ahırı
Ağaç türü: Bambu ağacı Avantajı: At için güvenlik
Kullanım: Çarpma kapı Kararlı boyut: isteğiniz üzerine
Vurgulamak:

portable horse box stalls

,

stall front grills

At Tezgahları için Çevre Dostu Kömürleşmiş Bambu Tahta At Ahır



NEPA'yı uygulayan CEQ düzenlemeleri, federal projeler için karar alma sürecinde kümülatif etkilerin değerlendirilmesini gerektirir. Kümülatif etkiler agency Ajansın (federal veya federal olmayan) veya hangi tür eylemlerde bulunduğundan bağımsız olarak, diğer geçmişe, mevcut ve makul olarak öngörülebilir gelecekteki eylemlere eklendiğinde, eylemin diğer geçmişe, şimdiki ve makul olarak öngörülebilecek gelecekteki eylemlere bağlı olarak çevreye olan etkileri olarak tanımlanmaktadır. 40 CFR 1508,7). NEPA'nın uygulanması için Rehber (Kamu Yasası 91-190, 1970), federal kurumların, bir eylemin potansiyel kümülatif etkilerini ve analiz edilecek belirli geçmiş, şimdiki ve makul olarak öngörülebilir projeleri değerlendirecekleri geçici ve coğrafi sınırları belirlemelerini şart koşar. Coğrafi analiz sınırları, ilişkili kaynağa ve etki kaynağına bağlı olarak değişebilir (örneğin, yerel, bölgesel).

Kümülatif etki analizi için dikkate alınan projeler aşağıda açıklanmıştır. Bazıları belirli topikal konularla ilgili olabilir veya olmayabilir. Bu bilgi şu anda tam olmasa da, ana etki kaynakları mevcut veriler kullanılarak mümkün olduğunca doğru ve eksiksiz olarak değerlendirilmiştir. Bunların belirli kaynak konularıyla olan ilgileri, her konunun etki tartışmasında ele alınmakta veya ayrıntılandırılmaktadır. Eylem Yok Alternatif de dahil olmak üzere tüm alternatifler için kümülatif etkiler ele alınmıştır. Aşağıdakiler, mevcut mevcut planları ve projeleri ve GGNRA, yakındaki Mt. Tamalpais Eyalet Parkı ve GGNRA'ya yakın olan topluluklar. Plan alanından çok coğrafi olarak uzak olan veya Plan etkilerine kümülatif olarak eklenmesi beklenebilecek etkiler üretmesi muhtemel olan etkiler üretme olasılığı düşünülmeyen projeler dahil edilmemiştir.

1980 GMP'sine dayanan yeni bir GMP halen devam etmektedir. Park, nihai planı ve ÇBS'yi 2011 - 2012'de tamamlamayı öngörmektedir. Bu çok yıllı kamu planlama süreci, NPS tarafından yönetilen arazilerin geleceği için uzun vadeli vizyonu Park sınırları içinde ifade eden bir belge ile sonuçlanacaktır. Yeni GMP, San Mateo İlçesindeki topraklar da dahil olmak üzere 1980 GMP’inden bu yana eklenen topraklara ve 1980 planının tamamlanmasından bu yana kaynak hassasiyetine ilişkin koşulların ya da bilginin değiştiği topraklara özel bir vurgu yapacaktır. GMP sürecinin bir parçası olarak NPS, Park işletme tesisleri için bakım ve kamu güvenliği de dahil olmak üzere uzun vadeli konumları çalışacaktır. NPS, binicilik Planı ile Genel Yönetim Planı güncellemesi arasındaki planlamayı koordine etmektedir.

Büyük Lagün'deki Sulak Alan ve Dere Restorasyonu, NPS ve Marin İlçesinin ortak bir projesidir. Proje alanı, Redwood Creek Havzası'nın ağzında bulunan Ahır ahırının yanındaki Muir Plajı'nda bulunmaktadır. Proje alanı, karayolu 1'in hemen aşağısından sahile kadar uzanan, sahilde küçük bir aralıklı gelgit lagünü içeren tüm sulak alan, dere ve nehir kenarı alanını kapsayan 38 kıyı alanı içermektedir. Proje üç bileşenden oluşmaktadır: (1) ekolojik restorasyon, (2) mevcut otoparkın yeniden yapılandırılması dahil olmak üzere halka açık erişim yükseltmeleri ve (3) Pacific Way Köprüsü'nün değiştirilmesi. Proje yapım aşamasındadır ve 2012 yılında tamamlanması planlanmaktadır. Golden Gate Süt ahırlarının operasyonlarına inşaatla ilgili etkileri vardır; ahır alanının kuzeyine geçici paddocks inşa edildi ve saha dışı paddocks kalıcı olarak kaldırıldı.

Ürün detayları:

1. Uzunluk 3000mm, 3600mm, 3800mm, 4000mm
2. Yükseklik 1800mm, 2200mm, 2400mm
3. Daimi Sonrası OD115mm
4. Çerçeve ve orta dirsek SHS 50x50mm
5. yüzey işleme Sıcak daldırma galvanizli / (siyah, yeşil, kırmızı vb.) Toz boya

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Vicky You

Tel: +8613833871025

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)