Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bizimle iletişime geçin
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAt Binme Panelleri

yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel

yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel
yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel

Büyük resim :  yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse Stable
Sertifika: ISO9001
Model numarası: At kararlı
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10pieces
Ambalaj bilgileri: toplu olarak
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Batı Birliği, D / P
Yetenek temini: 50 / ay
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: sıcak daldırma galvanizli çelik Kapı tarzı: Sürgülü kapı
Yük Değerlendirmesi: Ağır, orta, hafif görev Uygulama: at ahırı
Yükleme kapasitesi: Mükemmel
Vurgulamak:

european horse stall fronts

,

modular horse stall kits

yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel

Bu çalışmanın amacı, at tutma sistemlerinde farklı olan üç binicilik merkezindeki havanın mikrobiyolojik kalitesini değerlendirmektir. Hava örnekleri serbest atlı tutma sistemli bir tesiste ve iki farklı boyutta kutu kabini ile toplandı. Örnekler, mevsimsel değişikliklerin etkisini değerlendirmek için yılda dört kez (ilkbahar, yaz, sonbahar, kış) 3 yıl (2015-2017) boyunca toplanmıştır. Aerobik mezofilik bakteri, küf mantarları, aktinomisetler, Staphylococcus spp. Ve Escherichia coli prevalansı, uygun mikrobiyolojik ortamlara sahip Petri kaplarında hava çarpma yöntemi ile belirlendi. Aynı zamanda, hava sıcaklığı, bağıl nem ve partikül madde konsantrasyonu (PM10, PM2.5) ölçüldü. At tutma sisteminin incelenen havadaki mikroorganizmaların oluşumunu etkilediği bulunmuştur. 3 yıllık çalışma süresi boyunca, kutu-durak sistemi bulunan tesislerde yüksek sıcaklık ve nem oranının yanı sıra sınır değerleri aşan partikül madde konsantrasyonu gözlendi. En büyük at binme merkezinden, en fazla at ve kutu durma sistemiyle örneklenen hava da en ağır mikrobiyolojik kirlenme ile karakterize edildi. Diğerleri arasında, aşağıdaki cinslerden bakteriler: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Bacillus spp. Ve Aspergillus, Fusarium, Mucor, Rhizopus, Penicillium, Trichothecium, Cladosporium ve Alternaria cinslerinden E. coli ve mantarları tanımlanmıştır. analiz edilen örnekler

Ahırlar ve diğer hayvancılık binaları sadece hayvanları yetiştirmek ve saklamak için bir yer değil aynı zamanda insanlar için bir çalışma ortamıdır. Ahırlardaki havanın sıhhi durumu, atlarla ve hayvanların kendileriyle çalışan insanların sağlığı ve refahı üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Kirletici birikiminin nedenleri, hayvanların bulunduğu odaların içindeki küçük hava akışının yanı sıra, yüksek organik toz konsantrasyonunun olduğu yerlerde sık görülür. Hayvancılık binalarında hava kirliliği temel olarak hayvanlardan, dışkılarından, yemlerinden ve çöplerinden kaynaklanmaktadır (Lloyd ve ark. 2003). Hayvan odalarının biyoerosol oluşturucu mikroorganizmaları fırsatçı virülans ile karakterize edilir, ancak insanlarda veya hayvanlarda periyodik olarak meydana gelen bağışıklığın azalması durumunda hava, zoonozlara ve epizootik hastalıklara neden olan patojenik suşların kaynağı olabilir. Epidemiyolojik tehdit oluşturabilen ve hayvancılık tesislerinde bulunabilen havadaki mikroorganizmalar, Escherichia coli'nin enteropatojenik türlerini ve fekal kökenli diğer bakterilerin yanı sıra Staphylococcus spp., Pseudomonas spp., Acinetobacter spp. Ve Erwinia spp. Çöplerde veya toz parçacıklarına yerleştiğinde ve birlikte biyoerosol şeklinde sağlık tehdidi oluşturur (Zucker ve ark. 2000; Elfman ve ark. 2009; Witkowska ve ark. 2012; Korzekwa ve ark. 2015). Cladosporium spp., Alternaria spp., Aspergillus spp., Penicillium spp., Fusarium spp. sporları ve metabolitleri; mikotoksinler ve alerjenik aktinomiketler de büyük bir tehdit oluşturur; ahır havasındaki varlığı, insan ve hayvanların sağlığını olumsuz yönde etkiler (Korzekwa ve ark. 2015). Toksikolojik tehlikeler özellikle ihmalin dışkı, kirli yem, kir ve aşırı nemin birikmesine neden olduğu hayvancılık odalarında meydana gelir. Çoğu zaman, yetersiz sağlık koşullarının nedenleri arasında teknolojik kusurlar (örneğin, yetersiz malzeme ve inşaat çözümleri, havalandırma eksikliği), yanlış işletim veya hayvanlar için tesislerin onarımının ihmali sayılabilir (Duchaine ve ark. 2000; Chang ve ark. 2001).

Ürün detayları:

ad yüksek kaliteli modüler at at ürünleri istikrarlı tezgahları ön panel
Boyut

10ft x 7ft (3m * 2.2m), 12ft x 7ft (3.6m * 2.2m) ve 14ft x 7'ft (4m * 2.2m).

beğeneceğiniz diğer boyutlar

Malzeme Çerçeve tüpü 2 ”x2” (50 * 50mm), T&G panolarını çekmek için güçlü U kanalı
Bitiş Toz boyalı kaplama veya sıcak daldırma galvanizli kaplama
avantaj

Tam kaynaklar tezgahların sağlam ve dayanıklı olmasını sağlar.

Keskin kenarlar insanlara ve atın güvenliğine söz vermez.

Boyunduruk kapısı atların kafasını dışarıya yerleştirmesine izin verir.

Toz Boyalı Son İşlem: İstediğiniz rengi PC ile yapabilirsiniz. Diyelim, Siyah Renk, Mavi Renk, Avcı Yeşili rengi vb

Kolayca montaj: birlikte bağlamak için ağır hizmet cıvataları veya farklı bağlantı parçaları kullanın.

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Vicky You

Tel: +8613833871025

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)