Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAt Binme Panelleri

Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu

Çin Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu Tedarikçi
Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu Tedarikçi Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu Tedarikçi Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu Tedarikçi

Büyük resim :  Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse Stable
Sertifika: ISO9001 CE
Model numarası: JH-03

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Ambalaj bilgileri: Süngerle, daha sonra palette bükülmüş
Teslim süresi: 35 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Çam katı kurulu ile emniyet rahat toz kaplı at durak ön Anahtar Kelime: Bambu At Ahır Kutusu
boyut: Özelleştirilmiş sertifika: ISO9001 CE
Kapı tipi: Çarpma Kapı Malzeme: Çelik çerçeve
Bitiricilik: Siyah / Beyaz toz boyalı
Vurgulamak:

european horse stall fronts

,

modular horse stall kits

Tüm aksesuarları ile 3,8 m x 3,8 m Ağır Hizmet Bambu At Ahır Kutusu

 

Alleyways between stalls should be at least 10ft wide (3m). Tezgahlar arasındaki sokaklar en az 10ft genişliğinde (3m) olmalıdır. The wider the better, so there is room for horses to pass when being led, or be tied to groom. Daha geniş, daha iyi, bu nedenle atların yönlendirilirken geçmesi veya damatla bağlanması için yer var.

Döşeme

The most commonly used flooring in stables is concrete. Ahırlarda en yaygın kullanılan döşeme betondur. If the surface is roughened, it is non-slip. Yüzey pürüzlendirilirse kaymaz. concrete, pavers, or stone floors will not drain naturally, and drains may have to be placed in stalls. beton, döşeme veya taş zeminler doğal olarak tahliye edilmeyecek ve kanalizasyonların tezgahlara yerleştirilmesi gerekebilir. Many stables do not have drainage. Birçok ahırda drenaj yoktur. This means stalls must be well cleaned to avoid ammonia build up. Bu, amonyak birikmesini önlemek için tezgahların iyi temizlenmesi gerektiği anlamına gelir. Hard flooring such as pavers or concrete are also easier to disinfect and can be hosed down if necessary. Kaldırım taşı veya beton gibi sert döşemelerin dezenfekte edilmesi daha kolaydır ve gerekirse kullanılabilir. These floors are harder on a horse's legs though. Bu zeminler bir atın bacaklarında daha zordur. Many people put stall mats made of rubber like material under the beeding for greater comfort. Birçok kişi, daha fazla konfor için kauçuk gibi malzemeden yapılmış tezgah paspaslarını ayağın altına koyuyor.

If you have sandy soil, you may decide to leave the earth and not lay down a solid floor. Kumlu toprağınız varsa, dünyayı terk etmeye ve sağlam bir zemin bırakmaya karar verebilirsiniz. This flooring is easier on the horse's legs and may be warmer and quieter than an un-matted solid floor. Bu döşeme, atın bacaklarında daha kolaydır ve keçeleşmemiş sağlam bir zeminden daha sıcak ve sessiz olabilir. Earth floors are harder to clean and will need digging out and replacing if the dirt becomes too saturated with urine and water. Toprak zeminlerin temizlenmesi daha zordur ve kirin idrar ve su ile çok doygun hale gelmesi durumunda kazılması ve değiştirilmesi gerekir.

There will also need to be a sturdy structure to tie to.There is usually a manger for hay at the front of a standing stall, so the width of this should be considered, but that horses cannot tamper with. Bağlanmak için sağlam bir yapıya da ihtiyaç duyulacaktır. Genellikle ayakta duran bir durak önünde saman için bir yemlik vardır, bu nedenle bunun genişliği düşünülmelidir, ancak atlar kurcalanamaz. That ends up a clean-up headache for the owner, as well as a possible safety and health hazard for the horses.Even if you don't plan to have a foal, it is handy to design at least one stall with this in mind. Bu, sahibi için temiz bir baş ağrısının yanı sıra atlar için olası bir güvenlik ve sağlık tehlikesi ile sonuçlanır. Bir tayı planlamayı planlamasanız bile, bunu akılda tutarak en az bir durak tasarlamak yararlı olur .

You'll need to decide how you will water your horses when they are stabled. Atlarını bıçaklandıklarında nasıl sulayacağına karar vermen gerekecek. The most economical option is a bucket hung upon the wall. En ekonomik seçenek, duvara asılan bir kovadır. Buckets on the floor can get knocked over making a mucky mess. Yerdeki kepçeler çirkin bir karışıklık yaratabilir. In the winter, heated buckets keep the water free of ice. Kışın, ısıtmalı kovalar suyu buzdan uzak tutar. Electrical receptacles with GFCIs will be needed close by for each bucket. Her kova için GFCI'li elektrikli prizlerin yakınına ihtiyaç duyulacaktır. Automatic waters mean no carrying sloshing buckets, but it is more difficult to monitor the horse's intake. Otomatik sular, taşıma kovalarının taşınmaması anlamına gelir, ancak atın alımını izlemek daha zordur. You won't know how much (or little) your horse is drinking. Atınızın ne kadar (veya az) içtiğini bilemezsiniz. Some horses may be fussy about drinking out of them, and they need to be insulated against freezing temperatures. Bazı atlar, içtikleri için telaşlı olabilirler ve donma sıcaklıklarına karşı yalıtılmaları gerekir. The bowls need frequent cleaning. Kaseler sık ​​sık temizlenmelidir.

A bucket on the wall can suffice for feeding concentrates out of, or you can purchase wall mounted feeding tubs. Duvardaki bir kova, konsantrelerin dışarı beslenmesi için yeterli olabilir veya duvara monte edilen besleme küvetleri satın alabilirsiniz. Hay can be served on the floor-wasteful if the horse throws it around and soils it. At atı fırlatır ve kirletirse saman yere savurgan bir şekilde servis edilebilir. Or you can build a manger for hay. Ya da saman için yemlik yapabilirsiniz. Mangers need to be deep enough to hold the hay and have no gaps that horses could catch legs in if they lay down beside it. Yemliklerin samanı tutacak kadar derin olması ve atların yanına uzanırlarsa bacaklarını yakalayabilecekleri boşluklara sahip olmaması gerekir. They also need to be easy to clean. Ayrıca temizlenmesi kolay olmalıdır. Wall-mounted racks and hay nets are not recommended for everyday use because they make the horse or pony eat in an unnatural position with its head up instead of down. Duvara monte raflar ve saman ağları günlük kullanım için önerilmez, çünkü at veya midillinin başı aşağı değil yukarı doğru doğal olmayan bir konumda yemelerini sağlarlar. Hay nets are also a hazard because horses can easily become entangled. Saman ağları da bir tehlikedir çünkü atlar kolayca dolanabilir.

Ürün detayları:

Ürün adı
Yüksek kaliteli kaynak taşınabilir at ahırları
Malzeme
Sıcak daldırma galvanizli çelik + ahşap
Yuvarlak boru
25mmDia, 2.0mm kalınlık
Kare boru
50mm, 25mm, 2.0mm kalınlık
U-çubuğu
25mm, 2.0mm kalınlık
Odun
25mm kalınlık
OEM
DAİREMİZ

 

Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu 0Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu 1Tüm Aksesuarlar Ağır Hizmet Bambu 3.8 M X3.8 M At Ahır Kutusu 2

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Vicky You

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)