Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAt Binme Panelleri

Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü

Çin Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü Tedarikçi
Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü Tedarikçi Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü Tedarikçi Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü Tedarikçi

Büyük resim :  Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse Stable
Sertifika: ISO9001 CE
Model numarası: JH-02

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Ambalaj bilgileri: Süngerle, daha sonra palette bükülmüş
Teslim süresi: 35 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Çam katı kurulu ile emniyet rahat toz kaplı at durak ön Anahtar Kelime: at durak ön
boyut: Özelleştirilmiş sertifika: ISO9001 CE
Kapı tipi: Sürgülü kapı veya döner kapı Malzeme: ÇELİK
Bitiricilik: Siyah / Beyaz toz boyalı
Vurgulamak:

custom horse stables

,

modular horse stall kits

Çam katı kurulu ile emniyet rahat toz kaplı at durak ön

 

According to the Canadian Agri-Food Research Council, Recommended Code of Practice for The Care and Handling of Farm Animals, a loose box should be 10'X10' (3mX3m) to 12'X12' (3.6mX3.6m) for an average size riding horse. Kanada Tarımsal Gıda Araştırma Konseyi, Çiftlik Hayvanlarının Bakımı ve Taşınması için Önerilen Uygulama Kodu'na göre, gevşek bir kutu ortalama bir boyut için 10'X10 '(3mX3m) ila 12'X12' (3.6mX3.6m) olmalıdır. at sürmek. These are minimum recommendations. Bunlar minimum önerilerdir. If you have the resources to build larger stalls, you can, of course, build them larger. Daha büyük tezgahlar inşa etmek için kaynaklarınız varsa, elbette bunları daha büyük yapabilirsiniz. Larger horses will appreciate the extra room to move around, so if you have a draft or draft cross, adding extra space will help them move freely, and lie down without feeling cramped. Daha büyük atlar hareket etmek için ekstra odayı takdir edeceklerdir, bu yüzden bir taslak veya taslak haçınız varsa, ekstra alan eklemek serbestçe hareket etmelerine yardımcı olur ve sıkışık hissetmeden uzanır.

Although the recommended size for a foaling stall is the same as a regular stall, many people like more generous sized boxes for mares and foals. Bir yavru durak için önerilen boyut normal bir durak ile aynı olsa da, birçok kişi kısraklar ve taylar için daha cömert boyutlu kutuları sever. The easiest way to provide roomy accommodations for mares and foals is to take the partitions out between two regular stalls. Kısraklar ve taylar için ferah konaklamalar sağlamanın en kolay yolu, iki normal tezgah arasındaki bölümleri çıkarmaktır. So you don't have to build a stall specifically to be a foaling stall. Bu nedenle, özellikle bir yavru durak olmak için bir durak inşa etmek zorunda değilsiniz. Even if you don't plan to have a foal, it is handy to design at least one stall with this in mind. Bir tayı almayı planlamasanız bile, bunu göz önünde bulundurarak en az bir durak tasarlamak yararlıdır.

Ayakta veya Kravat Tezgahları

Standing or tie stalls need to be wide enough for a horse to lie down in comfortably. Ayakta veya kravat tezgahları, bir atın rahatça uzanabilmesi için yeterince geniş olmalıdır. Depending on the size of the horse, they should be at least 4ft to 5ft (1.5m) wide and 8ft (2.4m) long. Atın büyüklüğüne bağlı olarak, en az 4ft ila 5ft (1.5m) genişliğinde ve 8ft (2.4m) uzunluğunda olmalıdırlar. There is usually a manger for hay. Genellikle saman için yemlik vardır. at the front of a standing stall, so the width of this should be considered. ayakta duran bir durak önünde, bu yüzden bunun genişliği dikkate alınmalıdır. A pony will need a shorter and narrower standing stall than a larger draft breed, which again will need more space. Bir midilli, daha fazla alana ihtiyaç duyan daha büyük bir taslak ırkından daha kısa ve daha dar bir durma tezgahına ihtiyaç duyacaktır.

There will also need to be a sturdy structure to tie to. Bağlanmak için sağlam bir yapıya da ihtiyaç olacaktır. It should be high enough so the horse cannot get its leg over the tie rope, but still be able to reach feed and water Atın bacağını bağ halatı üzerinden alamaması için yeterince yüksek olmalı, ancak yine de yem ve suya erişebilmelidir.

In both standing and box stalls, the walls should be solid, sturdy lumber to at least 4.6ft (1.4m) high, and above that, grill or sturdy mesh so that horses can see each other. Hem ayakta hem de kutu tezgahlarında, duvarlar, atların birbirini görebilmesi için sağlam, sağlam kereste en az 4,4 ft (1,4 m) yüksekliğe kadar ve ızgara veya sağlam örgü olmalıdır. This also helps with ventilation and light. Bu ayrıca havalandırmaya ve ışığa yardımcı olur.

Durak Kapılar

Stall doors can be either swinging or sliding. Durak kapıları sallanan veya kayabilir. In either case, there should be latches that undo easily, but that horses cannot tamper with. Her iki durumda da, kolayca geri alabilen mandallar olmalı, ancak atlar kurcalanamaz. Many stall Houdinis have escaped and let out a few friends for an overnight stable ransacking. Birçok durak Houdinis kaçtı ve bir gecede istikrarlı bir yağmalama için birkaç arkadaşını bıraktı. That ends up a clean-up headache for the owner, as well as a possible safety and health hazard for the horses. Bu, sahibinin temiz bir baş ağrısının yanı sıra atlar için olası bir güvenlik ve sağlık tehlikesi ile sonuçlanır.

Swinging doors should open out into the alley, and be kept shut at all other times. Sallanan kapılar sokağa açılmalı ve diğer zamanlarda kapalı tutulmalıdır. They should fasten securely shut so horses don't escape. Atların kaçmaması için güvenli bir şekilde kapatılmalıdır. Sliding doors should slide smoothly. Sürgülü kapılar düzgün bir şekilde kaymalıdır. Grain room doors should be locked. Tahıl odası kapıları kilitlenmelidir. Doors should be at least 4 ft (1.2m) wide. Kapılar en az 1,2 m genişliğinde olmalıdır.

 

Ürün detayları:

Boyut

3m, 3,6m, 4m

Yükseklik

1,8 m, 2,2 m, 2,4 m

Malzeme

Q235 çelik, 304SS

Panel ek parçası

Sertağaç, ağır hizmet bambu28 / 30 / 32mm

Kapı tarzı

salıncak veya kayma

Yüzey

Sıcak daldırma galvanizleme, Toz maliyetlendirme

kullanım

Private club, sports center. Özel kulüp, spor merkezi. Events or fair show. Etkinlikler veya fuar.

Düzeltme yolu

Geçici veya Kalıcı, iç veya dış mekan

Aksesuarlar

Salıncak kasesi ve su besleyici isteğe bağlı

Çatı

İsteğe bağlı

Bağ

Cıvata veya Sazlık fişi

 

Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü 0Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü 1Toz Kaplamalı Çam Katı Levha 3.6m At Kabini Önü 2

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Vicky You

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)