Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAt Kararlı Bölmeler

Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara

Çin Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara Tedarikçi
Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara Tedarikçi Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara Tedarikçi

Büyük resim :  Düşük karton tak ve soket geçit ürünü kullanılan çelik ızgara

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse Stable
Sertifika: ISO9001
Model numarası: At Ahırı

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Ambalaj bilgileri: toplu olarak
Teslim süresi: 45 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Batı Birliği, D / P
Yetenek temini: 50 / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Marka adı: Jh horse stable Renk: tüm renkler
Yüzey işleme: siyah kaplamalı Malzeme: sıcak daldırma galvanizli çelik
Uygulama: at ahırı Kapı kapı: Çarpma kapı
Vurgulamak:

horse stall partitions

,

stall front kits

Galvanizli Malzeme Borusu Kullanılan Taşınabilir Altın At Tezgahları Kararlı

Bu bölüm, NPS tarafından amaç ve ihtiyaç ile ilgili ortaya konan ana konulara (kapsam 1) ve kapsam belirleme sürecinde ortaya çıkan ana konulara cevap olarak geliştirilen alternatifleri açıklamaktadır. Her alternatif, önerilen eylemin amacını ve ihtiyacını ve özellikle kültürel ve doğal kaynakları ve altyapıyı korumak için gerekli görülen eylemleri ele almaktadır. Tüm eylem alternatifleri boyunca ortak olan, işletme, güvenlik, çevre koruma ve kaynak koruması için yönetim uygulamalarıdır. Ek olarak, bazı olanaklar tüm eylem alternatiflerinde ortaktır. Bu ‖ All to Common ‖ elementleri bölüm 2.3.2'de açıklanmaktadır. Önerilen alternatifler, öncelikle Güney Marin'daki GGNRA arazilerindeki binicilik alanlarının sayısı ve konumu, burada bıçaklanan atların sayısı ve tesis iyileştirme tipleri açısından farklılık göstermektedir. Aşağıdaki paragraflarda çeşitli alternatifler, bu alternatiflerin nasıl geliştirildiği ve tercih edilen alternatif anlatılmaktadır. Ayrıca, dikkate alınan ancak detaylı çalışmalardan elimine edilen alternatiflerin tartışılması da sağlanmıştır.

1996 yılında NPS, GGNRA'da binicilik ahırlarını yönetmek için bir plan geliştirmek için iç tasarım tartışmaları düzenledi. Bu tartışmalar bir dizi planla sonuçlandı, ancak hiçbiri gereken kaynak koruma aralığını tam olarak desteklemiyor gibi görünmedi. 2004 yılında NPS, kaynak koruması sağlayacak, Park tarafından paylaşılan idealleri yansıtacak ve sitenin kaynaklarını tam olarak yorumlayacak bir binicilik yönetim planının oluşturulmasını araştırmak için iç atölyeler düzenledi. 2005 yılında bir proje konsepti geliştirildi ve NPS bölümlerinden kilit temsilcileri bir araya getiren disiplinlerarası bir ekip (IDT) kuruldu. Alternatiflerin geliştirilmesine yardımcı olmak için IDT tarafından bir ön planlama ilkeleri seti geliştirilmiştir. NPS, güney Marin'deki park alanlarındaki tüm ahırları kapsamlı bir şekilde yönetmek için bir planlama çabası belirledi. Bir peyzaj mimarı olan Park proje yöneticisi (PM), diğer Ulusal Park Hizmet arazileri ve diğer kamu arazilerinde bulunan özel ve kamusal olarak işletilen ahırları inceledi. Başbakan ahırları ziyaret etti ve operatörleri, arazi yöneticilerini ve kullanıcıları operasyonlar, atlar ve programlar için tesis ihtiyaçları, çevre yönetimi, programlar, güvenlik ve erişilebilirlikle ilgili olarak ziyaret etti. PM, ahır tasarımı okudu ve NPS arazilerinde ahır çalışması için asgari tesislerin (ve tesis büyüklüklerinin) listelerini hazırladı. Bu bilgilerin sonucu, proje planına, saha planlarına ve “En İyi Yönetim Uygulamaları” na yansıtılmakta ve kamuya açık toplantılara davet edilmektedir. IDT üyeleri, genel sınıflar, Tennessee Vadisi ahırlarındaki gençlik ve kanser hastası programlar dahil olmak üzere konu ahırlarında sunulan kamu programlarını ve Rodeo Vadisi ahırlarındaki Presidio Riding Club'da grup gezintilerini de ziyaret etti. PM, uzmanlıklarını, site ve program kavramlarını ve gelecekle ilgili fikirlerini açıkça paylaşan mevcut ahır operatörleri ile birçok kez bir araya geldi. Başbakan ve IDT personeli, ahır operatörleri ve at sahipleri için Marin County akarsu koruma eğitim programına katıldı. Başbakan, at gübresi yönetimi, haşere ve yabani ot yönetimi ve erozyon ve akıntı kontrolü dahil olmak üzere atların çevre yönetimi ile ilgili birçok belge ve web sitesini inceledi. Park Kültür Kaynakları bölümü, önerilen veya mevcut ahır alanlarından hangisinin tarihsel kaynak olduğunu ve hangilerinin hangisi olmadığını belirleyerek, tarihi kaynakların ve tarihi bütünlüğün belgelenmesiyle projeyi destekledi. IDT, 2010 yılında Marin Binicilik Ahırları Planı için kültürel kaynaklar atölye çalışmasına öncülük etti; Tennessee Vadisi, Rodeo Vadisi ve Golden Gate Süt.

Ürün detayları:

1. Uzunluk 3000mm, 3600mm, 3800mm, 4000mm
2. Yükseklik 1800mm, 2200mm, 2400mm
3. Daimi Sonrası OD115mm
4. Çerçeve ve orta dirsek SHS 50x50mm
5. yüzey işleme Sıcak daldırma galvanizli / (siyah, yeşil, kırmızı vb.) Toz boya

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Nina Zhang

Tel: +8618131828080

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)