Anping Jinghua Çelik Izgara Metal Hasır co., Ltd

Hayvancılık panelleri ve çelik ızgaranın üreticisi.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAt Kararlı Bölmeler

32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı

Sertifika
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Çin Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Birkaç gün önce, örnek ızgaralarınız için bir değerlendirme yaptık. Değerlendirme, özellikle robot kaynaklarınız açısından çok olumluydu!

—— Alon

Nihayet ahır aldım. Kaliteyi örnekle aynı görmekten mutluluk duyuyoruz. Yakında daha fazla emir alacağına söz veriyorum.

—— Peter

Siparişi Ocak ayında verdim, mallar o kadar hızlı geldi ki, hizmetiniz harika.

—— Dariimaa

Ben sohbet şimdi

32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı

Çin 32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı Tedarikçi
32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı Tedarikçi 32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı Tedarikçi 32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı Tedarikçi

Büyük resim :  32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Hebei, Çin
Marka adı: JH Horse Stable
Sertifika: ISO9001 CE
Model numarası: JH-P-02

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 parça
Ambalaj bilgileri: Süngerle, daha sonra palette bükülmüş
Teslim süresi: 35 gün
Ödeme koşulları: T / T, L / C, Batı Birliği, D / P
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Sıcak Daldırma Galvanizli Yüzeyli Klasik Bambu Ahşap At Kararlı Anahtar Kelime: Bambu tahta at ahır
boyut: Özelleştirilmiş sertifika: ISO9001 CE
Malzeme: Çelik çerçeve Bitiricilik: Siyah / Beyaz toz boyalı
Vurgulamak:

horse stall partitions

,

stall front kits

Sıcak Daldırma Galvanizli Yüzeyli Klasik Bambu Ahşap At Kararlı

 

One horse or twenty, there's one thing all horse owners have in common...the need to provide safe and secure shelter for their equine partners. Bir at veya yirmi, tüm at sahiplerinin ortak bir yanı var ... at ortakları için güvenli ve güvenli bir barınak sağlama ihtiyacı. At Horizon Structures, we combine expert craftsmanship, top-of-the-line materials and smart "horse-friendly" design to create a full line of sheds and barns that any horse owner can feel confident is the right choice for their horses' stabling needs. Horizon Structures'te, uzman işçilik, en üst düzey malzemeler ve akıllı "at dostu" tasarımı birleştirerek, her at sahibinin atlarının ahırları için doğru seçim olduğundan emin olabileceği tam bir kulübe ve ahır serisi oluşturuyoruz ihtiyacı vardır.

All wood. Tamamen ahşap. Amish Made. Amish Yapımı. Most of our buildings are shipped 100% pre-built and ready for same-day use. Binalarımızın çoğu,% 100 önceden inşa edilmiş ve aynı gün kullanıma hazır olarak gönderilir. Larger barns are a modular construction and can be ready for your horses in less than a week. Daha büyük ahırlar modüler bir yapıdır ve bir haftadan kısa sürede atlarınız için hazır olabilir. All our barn packages include everything you need Tüm ahır paketlerimiz ihtiyacınız olan her şeyi içerir

There are significant advantages to modular barn construction, not just in the ease of set up and fast delivery, but also in regard to adding to the structure later if required and customization of all facets and features of the building. Modüler ahır yapımında, sadece kurulum ve hızlı teslimat kolaylığı açısından değil, aynı zamanda gerektiğinde yapıya ilave edilmesi ve binanın tüm özelliklerinin ve özelliklerinin özelleştirilmesi açısından da önemli avantajlar vardır. Ask about warranties, financing options and visit the company's previous builds to ensure that you are making the best choice of partner for your horse barn structure. At ahır yapınız için en iyi ortak seçimini yaptığınızdan emin olmak için garantiler, finansman seçenekleri ve şirketin önceki yapılarını ziyaret edin.

Doğal olarak, atın konaklamasının tasarımında atın güvenliği ve refahı her zaman ön planda olmalıdır ve deneyimli bir at ahır üreticisinin son sonucun at bakımı için tüm ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi karşılamasını sağlamak için gezinmenize yardımcı olabileceği birçok seçenek vardır.

 

There will also need to be a sturdy structure to tie to.There is usually a manger for hay at the front of a standing stall, so the width of this should be considered, but that horses cannot tamper with. Bağlanmak için sağlam bir yapıya da ihtiyaç duyulacaktır. Genellikle ayakta duran bir durak önünde saman için bir yemlik vardır, bu nedenle bunun genişliği düşünülmelidir, ancak atlar kurcalanamaz. That ends up a clean-up headache for the owner, as well as a possible safety and health hazard for the horses.Even if you don't plan to have a foal, it is handy to design at least one stall with this in mind. Bu, sahibi için temiz bir baş ağrısının yanı sıra atlar için olası bir güvenlik ve sağlık tehlikesi ile sonuçlanır. Bir tayı planlamayı planlamasanız bile, bunu akılda tutarak en az bir durak tasarlamak yararlı olur .

You'll need to decide how you will water your horses when they are stabled. Atlarını bıçaklandıklarında nasıl sulayacağına karar vermen gerekecek. The most economical option is a bucket hung upon the wall. En ekonomik seçenek, duvara asılan bir kovadır. Buckets on the floor can get knocked over making a mucky mess. Yerdeki kepçeler çirkin bir karışıklık yaratabilir. In the winter, heated buckets keep the water free of ice. Kışın, ısıtmalı kovalar suyu buzdan uzak tutar. Electrical receptacles with GFCIs will be needed close by for each bucket. Her kova için GFCI'li elektrikli prizlerin yakınına ihtiyaç duyulacaktır. Automatic waters mean no carrying sloshing buckets, but it is more difficult to monitor the horse's intake. Otomatik sular, taşıma kovalarının taşınmaması anlamına gelir, ancak atın alımını izlemek daha zordur. You won't know how much (or little) your horse is drinking. Atınızın ne kadar (veya az) içtiğini bilemezsiniz. Some horses may be fussy about drinking out of them, and they need to be insulated against freezing temperatures. Bazı atlar, içtikleri için telaşlı olabilirler ve donma sıcaklıklarına karşı yalıtılmaları gerekir. The bowls need frequent cleaning. Kaseler sık ​​sık temizlenmelidir.

Sometimes the stables were set in a square with a courtyard in the middle and sometimes they were set in an L-shape. Bazen ahırlar ortada bir avluya sahip bir meydanda, bazen de L şeklinde yerleştirilmişlerdir. Of course Britain enjoys a rich tradition of everything equine. Elbette İngiltere, atların her şeyin zengin bir geleneğine sahiptir.

The weather was often damp and rainy, and wherever we went the stables were always deeply bedded in straw to protect the horses from the cold concrete floor. Hava genellikle nemli ve yağmurluydu ve nereye gidersek gidelim, ahırları daima atları soğuk beton zeminden korumak için samanların derinlerine gömülüyordu. Back then there were no rubber mats or shavings anywhere to be seen. O zamanlar hiçbir yerde kauçuk paspas ya da talaş yoktu.

Brick stables are very practical to hose down with water but can take some serious effort scrubbing to keep truly clean and there is nothing for the horses to nibble except the wooden Dutch door, so those are often gnawed. Tuğla ahırları su ile hortumlamak için çok pratiktir, ancak gerçekten temiz tutmak için ovma konusunda ciddi çabalar harcayabilir ve atların ahşap Hollanda kapısı dışında kemirmesi için hiçbir şey yoktur, bu yüzden genellikle kemirilir. The brick walls are also unforgiving when a horse becomes cast or kicks out, and our show horses were always wrapped in standing bandages to protect their legs from the rough walls. Bir at atıldığında veya dışarı çıktığında tuğla duvarlar da affetmez ve şov atlarımız bacaklarını sert duvarlardan korumak için her zaman ayakta bandajlara sarılırlar.

Much of Europe houses horses in brick stables or stone buildings due to the traditional building methods of brick and mortar. Avrupa'nın çoğu, geleneksel tuğla ve harç oluşturma yöntemleri nedeniyle tuğla ahırlarda veya taş binalarda atlara ev sahipliği yapmaktadır. Much of my time training in Germany was spent in wooden or metal indoor arenas but the stable yard was almost always brick and mortar. Almanya'daki zaman eğitimimin çoğu ahşap veya metal iç mekanlarda geçirildi, ancak istikrarlı avlu neredeyse her zaman tuğla ve harçtı. The more modern yards had lined the stables with wood, to protect the horse from the harshness of the brick walls. Daha modern bahçeler, atı tuğla duvarların sertliğinden korumak için ahırları ahşapla kaplamıştı.

Ürün detayları:

Ürün adı Bambu tahta at ahır
Panel boyutu 2.75mx 2.1m (Özel boyut kabul edilir)
yapı İçi boş çubuklu üst kısım, dolgulu alt kısımlar

çerçeve

malzeme

Çelik boru (32 * 25 * 2mm RHS, 50 * 25 * 3.5mm RHS, φ19 * 1.5mm yuvarlak boru)
Yüzey Sıcak Daldırma Galvaniz veya toz boya

Dolgusu

Malzeme

kumaş, PP plaka, fümigasyon ahşap plaka, bambu plaka
Renk Özelleştirilmiş renk
Kapı Önde bir döner kapı
Kapı Modu Menteşe
Kilit Bir yaylı kilit
Paketleme Çelik palet

 

32 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı 032 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı 132 * 25 * 2mm Ahşap At Kararlı 2

İletişim bilgileri
Anping jinghua steel grating metal wire mesh co., ltd

İlgili kişi: Vicky You

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)